APIE MUAYTHAI KLUBĄ SINOBIS

      Vilniaus sporto klubas „SINOBIS“ kviečia į : MuayThai (Tailando Boksas) treniruotes Vilniuje. kurių tikslas – kelti vaikų, jaunimo ir vyresnio  amžiaus žmonių sportinį lygį, gerinti sveikatą, aktyvią  fizinę veiklą laisvalaikiu, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius įvairaus amžiaus, lyties ir socialinės padėties gyventojų grupėse, supažindinti klubo narius su Rytų kovos menų istorija ir filosofija, kenksmingų įpročių prevencijos principais, visuomenės sveikatos  aktualijomis.
     MuayThai sporto klubas aktyviai dalyvauja kūno kultūros ir sporto organizacinėje veikloje, bendradarbiauja su Kūno kultūros departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos sporto draugija "Žalgiris", asociacija "Sportas visiems", Lietuvos MuayThai sąjunga, Lietuvos kovos menų federacijomis bei visuomeninėmis organizacijomis (Valstybine jaunimo reikalų tarnyba, Vilniaus sveiko miesto biuru), kurios remia sveiką gyvenimo būdą, rūpinasi visuomenės sveikata, rengia sveikatingumo programas.
     Aktyviai dalyvauja rengiant vaikų vasaros sveikatingumo stovyklas. Jaunimo tarpe MuayThai kovos menas  populiarus dėl galimybių pagerinti savo sveikatos būklę, išmokti savigynos elementų, galimybės dalyvauti sporto varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Vykdomos treniruotės pagal pasirinktą treniruočių sportavimo MuayThai programą, ruošiami profesionalūs kovotojai.

Sportuoti MuayThai klube SINOBIS verta, nes:
•    įgysite daugiau pasitikėjimo savimi;
•    tapsite stipresni, drasesni ir greitesni;
•    išmoksite apsiginti save ir savo draugus;
•    surasite naujų draugų;
•    įgytas žinias galėsite pritaikyti MuayThai varžybose;
•    pakeisite aplinką ir trumpam užmiršite kasdieninius rūpesčius;
•    mažiau laiko praleisite prie kompiuterio/televizoriaus;
•    galėsite poilsiauti MuayThai stovyklose;
•    po treniruočių jausitės žvalesni;
      Klubo treneriai nuolat tobulina MuayThai žinias įvairiose tarptautinėse stovyklose ir seminaruose. Mūsų klubas ypatingai didelį dėmesį skiria MuayThai mokymui ir saviugdai: siekiant gilesnio suvokimo kas yra tikrasis MuayThai menas. Mūsų durys atidarytos visiems norintiems prisijungti prie MuayThai gyvenimo ir patobulinti savo kūną. Sportuojančių laukia metai, kupini varžybų, stovyklų, seminarų ir kitų išbandymų, kuriuose jie nuolat bus apsupti žmonių, neturinčių žalingų įpročių ar pasąmoninės agresijos, žmonių, visada pasiruošusių padėti ar patarti.